Nors kol kas tai tėra griaučiai, kuriuos reikia aplipdyti mėsa… Dabartinis saito turinys – toks pats skurdus kaip ir kasdienis mūsų pankrokas:  reprezentuojamas bambalių vampyrų, įpratusių viską pasiimti nuo lėkštutės, kol tuo tarpu trūksta aktyvistų, besistengiančių išlaikyti dvesiančią Lietuvos DIY sceną. Problema… Naujas hardcore.lt turėtų būti spyris šiknon, skatinantis imtis veiklos, palaikančios undergroundinę kultūrą – mūsų sceną, plačiąja prasme. 

Žodžiu, hardcore.lt tikslas –  tapti vėl įdomiu, reikalingu ir gyvu saitu, kupinu informacijos apie lietuvišką  DIY sceną. Kad taip įvyktų, mums reikia jūsų pagalbos.  Jeigu nori prisidėti (parašyti straipsnį, paimti interviu iš vietinių ar užsienio grupių, viešai pasidalinti festivalio/ koncerto įspūdžiais ar dar bala žino kaip praturtinti hardcore.lt archyvą) – susisiek su mumis! Mes ieškome žmonių, kurie norėtų rašyti! Nieko nesiekiame „įdarbinti“, todėl ir už vienkartinius informacijos indėlius liksime dėkingi.

Senąją hardcore.lt versiją išimti iš interneto būtų nuodėmė, o to mes nenorėjome padaryti, todėl ją sėkmingai galite rasti adresu oldschool.hardcore.lt

Davai Pasidarom patys?