2008-03-1803--kovo2008-03-1903--kovo2008-03-2003--kovo2008-03-2103--kovo2008-03-2203--kovo2008-03-2303--kovo Vilnius HC: dr.Green: KONCERTŲ APŽVALGOS: 2008

   dr.Green post po box 790 / Vilnius LT 2050 / Lithuania email drgreen at hardcore.lt phone +370 699 53 201 (Tomas)
dr.GREEN koncertai

koncertai mūsų pačių vertinami penkių kryžiukų sistemoje:
+ - nesėkmingas seansas: pacientas mirė
++ - seansas nepavyko: sveikas pacientas "gavo" ligą
+++ - normalus seansas: pacientas koks buvo, toks ir liko
++++ - seansas pavyko: pacientas beveik pasveiko
+++++ - puikus seansas: pacientas pasveiko ir įsirašė į "Ž.D."


#1 - kovo 18 d., Kaunas - klubas "The Face" #2 - kovo 19 d., Klaipėda - Melnragės seniūnijos salė #3 - kovo 20 d., Kuldiga (LV) - DIY kultūros centras "Zabadaks"
#4 - kovo 21 d., Riga (LV) - klubas "Dirty Deal" #5 - kovo 22 d., Vilnius - klubas "New Style" #6 - kovo 23 d., Vilnius - klubas "11-20"

#1 - kovo 18 d., Kaunas - klubas "The Face"

Ilgai nešiota ir išnešiota idėja apie gimtadieninį "12 grynų metų" miniturą su Inner Terrestrials iš Brikstono tapo realybe. Susitarėm su anglais, nupirkom jiems lėktuvo bilietus ir pradėjom organizuoti koncertus Lietuvoje ir Latvijoje. Iš pradžių galvojome, kad naudosimės "Ryanair" paslaugomis - jų lėktuvai leidžiasi Kaune. Nors vėliau paaiškėjo, kad pigiau atsieina skraidinti IT per "Flylal" ir jie atskrido į Vilnių, Kaunas liko pirmuoju turo sustojimu.

Kauno chebra nusprendė išbandyti naująjį savo miesto klubą "The Face", įsikūrusi ex-"Ketvirtoji valdžia" patalpose. Nors nugalėjo patogumas (aparatas ir apšvietimas vietoje, taip pat ir baras, žodžiu, viskas, ko reikia rokenrolo koncertui), užbėgant įvykiams už akių pasakysiu, jog tai - labiau rokenrolo parduotuvė nei vieta žmonėms. "The Face" gelbėja tik tai, kad Kaune daugiau nėra panašių vietų. Keista, jog iš išorės vaizduodami labai rimtus, jie net nesugeba isidėti informacijos apie renginį į savo www. Dar keisčiau, jog girdamiesi savo itin brangia garso aparatūra ir Litvino sutvarkyta akustika, koncerto garsinimą atiduoda jaunam ir nepatyrusiam bičui, kuris neišnaudoja net pusės aparato galimybių. Atseit, tikrasis garso operatorius koncerto dieną dingo... O kur dar kolegų kalbos apie "The Face" pažadų nesilaikymus. Visa tai priminė nykios reputacijos a.a. "Intro" klubo vadybą.

Deja, vietiniai Anarres dėl kažkokių priežasčių negrojo ir po neilgos diskusijos buvo nutarta, kad koncerta pradės IT. Dėl aukščiau minėtų priežasčių, IT koncertas baigėsi praktiškai po 3-čio gabalo. Vėliau jie pyko, kam reikalingas soundčekas, jei vėliau garsas vistiek bet koks ir sakė, kad po kelių gabalų norėjosi viską baigti. Ve bandė gelbėti situaciją ir padėjo jaunajam operatoriui, tačiau jautėsi kažkoks kartumas.

Žiūrint IT koncertą buvo maloniai keista matyti juos Kauno klubo scenoje, bet jautėsi, kad kažko trūksta, viskas kaip per kokį filtrą. Apsauginiui reikėjo aiškinti, kad žmonės prie scenos nesimuša, o šoka.

Žmonių prisirinko apie 200 ir to visiškai pakako, kad nedidelis klubas taptų pirtimi. Žinoma, daug pažįstamų veidų, šypsenų, kalbų. Anglai susižavėję žiūrėjo kaip viska dengia sniego siena - Londone sniegas nuo smogo tirpsta nenusileidęs ant žemės. Pertraukos metu grojo draugai Numba None ir Namas.

Truputį apsisukioję garsą, pradėjome. Pagal pasakojimus skambesys turėjo būti vos ne kaip "Ramybėje" Palangoje, tačiau jis buvo ne daug geresnis už diy koncertus "Galeroje" ar "Posėdžių salėje". Nepaisant to, publikos judinti nereikėjo - apšilę per anglų pasirodymą, jie aktyviai reagavo jau nuo pirmo gabalo. Netrukus pajutom dar vieną klubo minusą - ventiliacijos nebuvimą. Akyse temo ir balo dėl deguonies trūkumo, nors judėti nelabai buvo kur - beveik visą koncertą stovėjau apsižergęs aidų mašiną, o pučiamieji buvo priversti išsiskirti į skirtingas scenos puses. Atgrojom vienu atsikvėpimu, daugelio džiaugsmui pridėjom labai seniai begrotus "Antrekotą" ir "Vitaminą K". Faktas, kad paskutinį koncertą grojome prieš ...4 mėnesius irgi nepridėjo jėgų.

Paskui linksmi šokiai pagal Numba None dūdelę. Gerai įkaušę trypčioja ir dėdulės J bei Fran. Tūsas užsibaigė Šilainių daugiaaukščiuose - viename bute apsistojo anglai, kitame - mes. Nors organizatorius Laurynas nuolat kartojo, kad nakvynės vietoje yra maisto, logistika susidėliojo kažkaip nesėkmingai ir 3h nakties kimšome įspūdingų apimčių Kauno kebabus užgerdami vynu ir trauktine.

++1/2

viršun


#2 - kovo 19 d., Klaipėda - Melnragės seniūnijos salė

Iškart bandau išsiaiškinti, kada paskutinį kartą grojom Klaipėdoje - žinau, tai buvo tikrai labai seniai - 2006-ųjų vasario mėnesį... Uostamiestyje koncertų situacija iš tiesų labai skurdi, per metus nuskamba vos keletas undegroundo renginių. Tam yra kelios priežastys: a) mieste vis dar siautėja skustgalviai urlaganai-skinai; b) vos baigę mokyklą daugelis aktyvistų mauna studijuoti į Vilnių/Kauną arba dar toliau. Šįkart koncertą organizavo taip pat visai prieš tai nepažįstamas jaunuolis, todėl iš pradžių buvo kiek striomna, ar atlaikys jam šikna, t'sakant. Įdomu, jog nuolat mus pagroti kvietusi Palangos "Ramybė", vis dėlto išsigando mūsų publikos ir atsisakė. Po patalpų paieškų, buvo apsistota ties gerai pažįstama Melnragės seniūnijos sale - būtent čia paskutinį kartą ir grojom.

Atvažiavus į akis iškart krito koncerto saugoti atvykę pareigūnai. Žinoma, mentai nebūtų mentai, jei vietoje apsaugos funkcijos, nebūtų pradėję kabinėtis prie ramiai alų gurkšnojančių žmonių. Nors jie buvo čia saugoti viešosios tvarkos Melnragėje, visą laiką pratūnojo seniūnijos pastato kieme, nuolat bandydami rodyti savo valdžią. Viršūnė buvo kai man norėjo pripaišyti girtą vairavimą, nes keliolika metrų patraukiau mašiną, trukdžiusią pravažiuoti. Deja, jiems labai nepasisekė, nes vietoje reikalingos 0,4 promilės įpūčiau tik 0,36. Naujas gabalas, prisiminus "0,8959"?

Šiltoje Melnragės salėje būriavosi apie 200 smagių galvų - puiki kritinė masė geram koncertui, kurį pradėjo jauna vietinė grupė Pocket Full Of Crap ir jau kelis metus šen bei ten išlendantys AFM, savo itin greitą amerikonišką skatepunk groję užsimaukšlinę garsą mažinusias ausines. Kai kurie mūsų tuo tarpu bandė perimti bent dalį vandens energijos pajūryje.

Pajūrio žmonėms pasisekė labiau nei kauniečiams, nes jie pamatė nuoširdų ir atsipalaidavusį IT koncertą. Šįkart anglų nuotaika buvo gera, o garsą, nustūmęs į šalį vietinį garsistą, darė Ve. Būriai mergaičių ir berniukų, tampomi hormonų audrų, ėjo kūliais. Kaip pastebėjome iš vėlesnių koncertų, IT labiau tinka didesnės scenos, kuriose geriau atsiskleidžia jų dubby skambesys. Palyginus su Kaunu, trio grojo daugiau senesnių gabalų ir tik keletą naujųjų iš būsimo albumo "Tales Of Terror".

Smagu buvo matyti juos grojančius ir jaučiančius malonumą.

Sprangus puodas ryžių ir backstage'as, esantis pakeliui į tualetą, buvo vieninteliai koncerto organizatoriaus kluptelėjimai, ypatingai nesugadinę nuotaikos. Čia nereikėjo mokėti vietai už renginį nesuprantamų % nuo durų, todėl finansinė dalis buvo riebesnė nei laikinojoje sostinėje. Saviveikla geriau nei roko klubai, kuriems atlikėjas iš esmės px.

Susijungėm savo rakandus ir pasidarėm mini soundčeką, t.y. pasigrojom taip vadinama "Do", pagal Sekspistolz "Anarchi in ze jukei" motyvus. Atrodo, viskas daugiau mažiau girdisi ir pradedam. Viskas kiek primena koncertą Minsko priemiestyje Ratomkoje - panašios architektūros kultūrnamis ir panašiai išprotėjusiai nusiteikusi publika. Beje, tada Baltarusijoje taip pat buvo neramu dėl nacių antpuolio, todėl ant scenos stovėjo paruošti Molotovo kokteiliai. Klaipėdoje užteko policijos. Nors teko raminti vieną agresyviai nusiteikusį vaikiną, publika buvo labai geranoriška ir kartu dainavo, ką tik mokėjo. Tiesa, daugelio nusivylimui, "Jūros" nepagrojome. Užtat sugrojome daug kitų gabalų ir audringą bisą.

Po koncerto pasukome pas Ciniką į Palangą - būtent jo sveikatai taisyti darėme benefitą. Mūsų paprašytas jis su žmona paruošė tikrą vegetarišką puotą iš 8 patiekalų. Visi buvo sužavėti, nes prieš tai 2 dienas racionas buvo gana skurdus. Paskui, žinoma, padūmavusi virtuvė ir pokalbiai iki ryto.

FOTKĖS YRA ČIA ir TEN.
+++1/2

viršun


#3 - kovo 20 d., Kuldiga (LV) - DIY kultūros centras "Zabadaks"

Rytas prasideda nuo rūpinimosi Paco sveikata - burnoje išplito kažkokia infekcija, reikia odontologo pagalbos. Gerai, kad viskas neblogai susitvarko ir paliekam svetingą Ciniko virtuvę. Iš Palangos, užsukę į Šventąją, vaizdingais keliukais per Liepoją ir Aizpūtę pasiekiam vieną savo gimtųjų miestų - Kuldygą. "Zabadaks" vis labiau panašėja į namus nei į roko klubą. Šalia jau įrengtas kokybiškas futbolo ministadionas, o šalia įrenginėjamas dar vienas namas repeticijoms ir kitoms reikmėms. Vietinių aktyvistų organizacija "Nekac" vis tvirčiau įsikuria savo žemėje. Mus pasitinka garuojantis puodas sriubos.

Kol renkasi žmonės, skalbiamės drabužius, maudomės, žaidžiam stalo futbolą ir tenisą. Kažkodėl visiškai nėra jausmo, kad vakare laukia koncertas. Nors Kuldygoje esame populiarūs dar nuo pirmojo "Tabūns" festivalio ir grojome "Zabadaks" atidaryme, publikos susirenka nepilnas 100. Kitur tai atrodytų gana nejaukiai, tačiau čia gali groti ir dešimčiai žmonių ir apturėti puikų koncertą.

"Inneriai" vėl groja pirmi. Jie, atrodo, irgi mieliau pailsėtų. Vis dėlto po truputį abi pusės įsivažiuoja ir "Zabadaks" kambaryje pradeda sklandyti pozityvi energija.

Kažkodėl IT koncertas šį vakarą skamba monotoniškai ir neįkvėpiančiai. Matyt per daug geros energijos atiduota vakar arba taip tik man atrodo.

Mes taip pat pradedame po truputį. Žmonės atsitraukę į kambario gilumą - tarp jų ir scenos žiojėja nemalonus tarpas, kurį bandau užpildyti nušokdamas nuo scenos ir ten praleidęs visą koncertą. Iš pradžių publika reaguoja kažkaip nepatikliai. Aidų mašinos pajungti nepavyksta, nes, pasirodo, palikau reikalingą laidą Klaipėdoje. Ką gi, galima ir old school style, "be chemijos", kaip sako Ve - kartais taip dar geriau, nes nereikia rūpintis ir sukioti rankenėlių. Pamažu pamažu išjudinam kuldygėnus, atsiranda keli matyti veidai, aplink nardo fotografas, vienoje rankoje laikydamas kamerą, kitoje - savo mikrošuniuką. Tiesa, pasirodo, kad būtent šiandien yra taip vadinamas "žaliasis ketvirtadienis" - puiki diena "žaliųjų daktarų" terapijai. Koncerto pabaigoje galutinai išsisklaido tas nedidelis nusivylimas, kad atėjo nelabai daug žmonių ir karštai reikalaujama "atkartuot"! Po koncerto vyksta jaukus pasisėdėjimas-pasišokimas. Paskui griūname į lovas svetingame antrame aukšte.

FOTKĖS ČIA
+++

viršun


#4 - kovo 21 d., Riga (LV) - klubas "Dirty Deal"

Kuldygą palikti sekėsi sunkiai: per pusryčius žiūrėjom turkišką "Žvaigždžių karų" versiją ir valgėm ką tik keptus pyragus, paskui ėjom prie Ventos krioklio, lipom į bokštą apžiūrėti Kuldygos iš viršaus.

Pastaruoju metu Rygoje visada grodavom gana klaustrofobiškame betoniniame "Depo" klube, todėl norėjosi išbandyti naują vietą. Juolab, kad atsirado toks įdomus projektas kaip "Andrejsala" - buvęs uosto rajonas, atiduotas kultūros reikmėms. Čia įsikūrę keli barai-klubai, galerijos, hostelis, info-shop'as ir kitos įstaigos. Panašu, kad (sub)kultūra čia viešpataus dar mažiausiai kelis metus. Nors rygiečiai jau pradeda burbėti, kad rajonas vis labiau atsiduoda komercija ir netenka savo pradinio gaivališkumo, iš šalies jis vis dar atrodo spalvingai.

Nors latviai šiaip protingi žmonės, "Dirty deal" chebra elgėsi keistai. Kažkodėl kelios valandos prieš koncertą jiems būtinai prireikė šviežiai nudažyti klubo koridorių. Kadangi reikėjo išvėdinti patalpą, tie keli burzgiantys šildytuvai buvo visiškai beprasmiški. O tą vakarą kaip tik paspaudė šaltukas + nuo Daugavos ėjo drėgmė - sudėjus viską, gavosi nesvetingai šalta vieta. Nors jie to gal ir neturėjo omenyje.

Prieš koncertą bergždžiai ieškojome kur pavalgyti. Vienintelėje atidarytoje kafejnicoje bufetininkės žiūrėjo kažkokį serialą ir burbtelėjo, kad turi tik salotų ir sriubos su mėsa. Teko vairuoti į kitą centro pusę ir pirkti brangius bei nelabai ypatingus rygietiškus kebabus. Ve tuo tarpu rūpinosi prakiurusia busiko šlangele. Bekremtant kebabą, prasidėjo koncertas - jauna vietinė grupė Mango grojo neįdomų ska/punk. Tik bosistė palaikė turtingas LV bosisčių tradicijas. Žmonių šaltoje didelėje salėje buvo nepilnas 100 ir tai atrodė gana liūdnai. Organizatorius Ivars pasakojo, kad koncertas sutapo su regio tusovke "Saksofons" klube ir, matyt, prarado dalį auditorijos.

Nors IT buvo sušalę ir nedavalgę, užlipę ant scenos jie atrado savyje šilumos ir energijos. Nuolat gausėjanti auditorija tai pajuto ir pradėjo po truputį krutėti. Panašu, kad Rygos publika gerokai labiau išlepinta renginių nei mūsiškė. Pagal tai, jog J išsitraukia savo fleitą, galima spręsti, kad koncertas pavykęs.

Ir vėl didesnė scena, ir IT jaučiasi geriau. Keista, kad nesimato beveik nė vieno Rygos pankrokerio ar aktyvisto - anksčiau jų koncertuose netrūkdavo. Dabar toną užduoda 4-5 lietuviai, o latviška publikos dalis tokie daugiau nei žalieji, nei raudonieji. Vienas nuplaukęs post-hipis ant scenos bando kurti šokio teatrą, tuo pralinksmindamas anglus.

Mums užlipus ant scenos, salė jau visai maloniai burbuliuoja. Garsas toks daugiau mažiau tvarkingas. Turbūt net geriausias nei iki šiol buvo šiame ture. Gaila, tik kad už tą aparatą teko mokėti dvigubai tiek, kiek gavo abi grupės. Visiška disproporcija, kai technikas gauna daugiau nei atlikėjas. Deja, su tokia situacija pastaruoju metu susiduriame ir Lietuvoje. Na, Rygoje mes niekada nebuvom labai populiarūs ir koncertai dažniausiai išeidavo tokie, sakykim, vidutiniai. Tačiau šįkart publika buvo nusiteikusi labai pozityviai ir aktyviai - tam greičiausiai turėjo įtakos ir puikus IT apšildymas. Nuo audringo pogo ir smagaus skankinimo - prieš tai buvusios sušalusios apatijos neliko nė kvapo. Nuostabu, kai matai žmones šokančius ne tik prie scenos, bet ir pačiame salės gale. "Atkartuot" buvo audringas ir užtikrintas, o užgrojus bisą, atrodė, kad papylėm žibalo į ugnį.

Po koncerto prasidėjo pasisėdėjimai, free vodka shots, pokalbiai ir bandymas išjudėti link nakvynės vietos. Važiavimas link jos buvo gana chaotiškas ir nelabai kas suprato, kas čia darosi. Bet vis dėlto pasiekėm Agnės butą, kuriame garavo puodas sriubos. Užvalgę nusprendėm, kad vienas ekipažas važiuoja į Vilnių šiandien, kad būtų laiko pasiruošti rytojaus koncertui.

+++1/2

viršun


#5 - kovo 22 d., Vilnius - klubas "New Style"

Keletas mūsų po koncerto Rygoje iškart vairavome per pūgą namo, kad galėtume nors kiek pasiruošti prieš bene esminį minituro koncertą. Keletą kartų jau darėm apsimiegojusį kelkraščio slalomą, bet apie 9 ryto sveiki pasiekėm snieguotą Vilnių.

Vakare salė jau buvo paruošta gimtadieniui: "Artcore" sukabino savo dekoracijas, Kuka su chebra paruošė apšvietimo baterijas, Gintarė pasiruošė gyvoms videoprojekcijoms (turbūt pirmą kartą LT pankroko koncerte!), Bora pasidarė soundčeką, po dušo pasirodė IT dėdės. Po truputį pradėjo rinktis žmonės.

Pradėjus groti po ilgos pertraukos išlindusiems Bora boys, "New Style" šurmuliavo smagi ~500 galvų minia. Seniai matyti Bora suvarė trumpą, bet energingą programą. Jų išsiilgusių žmonių nereikėjo ilgai šildyti - prasidėjo judesiukas. Ore tvyrojo savotiška gimtadieninė atmosfera.

Pirmą kartą per visą turą įkalbėjom IT, kad po mūsų koncerto niekas neis namo ir jie gali groti paskutiniai. Taigi, atėjo eilė ant scenos lipti mums. Ir tai buvo vienas tų koncertų, kai dar jungiantis jau aišku, kad bus tikra pirtis - oras buvo tarsi įelektrintas. Vilniuje grojom po beveik 4 mėnesių pertraukos. Tiksliai neprisimenu nuo kokio gabalo pradėjom, gal nuo "Double Game", bet toliau viskas ritosi su šypsena. Žmonės nuolat virto ant scenos nugriaudami monitorius, minia burbuliavo kaip užviręs sriubos puodas. Šiek tiek trūko matytų veidų prie scenos, tačiau jų buvo kiek toliau, o jaunimas taip pat gerai mokėjo beveik visus gabalus. Kai jau nebeužtekdavo kvapo išdainuoti - jie puikiai padėdavo.

Garsas turbūt nebuvo itin švarus tiek dėl kreivų garsisto rankų, tiek dėl mūsų pačių techninio broko, tačiau tai buvo neesminis dalykas. Kaip ir kituose koncertuose, visi džiaugsmingai priėmė reanimuotus "Antrekotą" bei "Vitaminą K" - kai kam tai buvo pirmoji galimybė išgirsti šias kompozicijas, nes jų jau labai ilgai negrojome gyvai. Berods, per vieną jų Ignas nuskrido į publiką. Be audringo biso neišsisukom.

Po mūsų atėjo laikas IT. Tiesa, dalis žmonių išėjo, tačiau nuo to buvo tik geriau, nes tapo lengviau judėti, o liko tie, kuriems ši grupė tikrai įdomi. Buvo komentarų, jog jie groja šiek tiek monotoniškai, tačiau tai buvo nuoširdus ir šiltas koncertas. FC "Vova" vaikinai padovanojo anglams savo klubo šalikus - kažkada IT grojo benefite, kurio metu buvo renkami pinigai Vilniaus futbolo klubo kelionei į Angliją. Nors patys muzikantai miglotai prisiminė tai (vos ne kas 3-čias jų koncertas yra labdara vienam ar kitam reikalui), tačiau "Vova" visą koncertą palaikė juos pirmose eilėse. "New Style" sienos varvėjo nuo drėgmės, kažkas sugebėjo išdaužti vieną klozetų ir pasipylė vanduo, kasininkė džiūgavo, kad tiek žmonių dar klube nematė. Deja, kaip ir Rygoje, aparatas atsiėjo daugiau nei honoraras grupėms. Labai neteisingas balansas.

FOTKĖS ČIA
++++

viršun


#6 - kovo 23 d., Vilnius - klubas "11-20"

Paskutinis "12 grynų metų" minituro koncertas buvo neplanuotas. Apie jį užsiminėm tik koncerto "New "Style" metu bei sms. Susirinko toks malonus, sakyčiau ~100, žmonių būrys, kurių amžiaus vidurkis buvo gerokai didesnis nei koncerte dieną prieš tai. Atėjo ir daugiau matytų veidų. Kai kurie, sužinoję, kad grosim kitą dieną mažesnį koncertą, nėjo į "New Style", o pasirinko būtent šį "elitinį" renginį.

Na, mums tai davė per jausmus, nes klubas įrengtas tame pačiame pastate, kur 5 metus siautėjom "Green" klubo tūsuose. Tiesą sakant, netgi ribojasi viena siena - nerealu! Juk būtent čia sukūrėme daugumą savo gabalų ir įrašėme turbūt kiečiausią savo albumą "Purvas". Visada svajojome, kad kita chebra irgi padarytų kažką panašaus, kad galėtume atsipūsti, ne tik budėti prie durų, daryti garsą ar pardavinėti alų. Tikras svajonių išsipildymas, juolab, kad "11-20" patalpos dar dėkingesnės klubui dėl, visų pirma, aukštų lubų.

Savotiškas "slaptumo" jausmas suvienijo visus susirinkusius ir uždavė toną visam koncertui. IT paskutiniam koncertui ant scenos lipo visiškai atsipūtę ir žadėjo groti "stoopid music". Tiesą sakant, buvo vietų, kai jie grojo nelabai į IT kūrybą panašius instrumentalus, bet buvo, žinoma, ir hitukų. Beveik visą koncertą jie linksmai šypsojosi. Pasirodymas pasiekė apogėjų, kai jie netikėtai ant scenos pasikvietė mūsų pučiamuosius. Tiesa, Gedimino prisikviesti nepavyko, bet Mildred su Ignite savo trombonais puikiai nuspalvino vieną IT kompozicijų.

Vėliau anglai prašneko apie jų dalyvavimą savo naujam įraše.

Mes taip pat lipom ant scenos atsipūtę ir šildomi beveik gimtų sienų bei jausmo, kad padarėme tokį puikų "12 grynų metų" tūsą, pilną teigiamų emocijų. Nors iš pradžių nesinorėjo "plėšyti" savotiškos namų atmosferos, tačiau savo darbą padarė IT - publika jau buvo išsijudinus. Garsas, tiesą sakant, buvo visiškai prastas, tačiau nugalėjo energija, skraidanti po jaukią salę. Kartu dainavome beveik visus gabalus, vėl ypatingo dėmesio sulaukė "Antrekotas" ir "Vitaminas K". Iš kažkur atsirado mumijos iš operos "Užburtoji fleita" dekoracijų. Iš pradžių pristačiau vieną jų "dainuoti", o paskui paleidau per rankas surf'inti. Kažkuriuo metu Ignas vėl nuskrido į žmones, kažkuriuo metu taip pat dainavau jų nešiojamas ant rankų. Galų gale, nesusilaikėm ir, nors ir kreivai, pagrojom "Jūrą". Atsiprašome visų, prašiusių pagroti šį gabalą kituose miestuose - pasirodo, mokam! Koncerto nerealumą parodė ir bisas, kurio metu atsipeikėjom, kad dar nesugrojom nei "Purvo", nei "Sienų" - paprastai šie gabalai turi tvirtas pozicijas pagrindiniame playliste.

Po koncerto iškart užsikūrė improvizuoti šokiai. Pasigirdus vienam IT gabalų, žmonės vėl ėmė šokinėti nuo scenos, IT džiaugėsi: "they fuckin' love us" ir sakė, kad suteikėme jiems tikrą privilegiją dalyvauti tokiame koncerte. Bare pasibaigus alui, iš kažkur atsirado kitų gėrimų, paskui vėl atsirado alaus, vienas po kito sukosi džointai - afterparty išėjo labai vykęs iki pat 5 ryto.

FOTKĖS ČIA
++++!@#%#%^^&*

viršun

dr.Green
post po box 790 / Vilnius LT 2050 / Lithuania
email drgreen at hardcore.lt
phone +370 699 53 201 (Tomas)