When:
2018-12-29 @ 21:07 – 2018-12-30 @ 01:07 Europe/Vilnius Timezone
2018-12-29T21:07:00+02:00
2018-12-30T01:07:00+02:00

NICE TRIO
*
JUOZAS MILAŠIUS
*
WORKERS ORCHESTRA

xi20 // vilnius // never change // atsinešk birzgalo

Beje, ar tikrai norit vadinti džęzo festivaliu, nes džęzo nieks negros. Galėtų būt kaip bajeris, bet nežinau ar juokingas


Nice Trio

Gražiais garsais ir peizažiškomis kompozicijomis jus pamalonins Nice Trio. Subtilūs gitaros akordai, gilųs kontraboso alsavimai ir pulsuojantis būgnų ritmas susijungs į vieną nuostabų koliažą, kuris suvirpins kiekvieno emocinį turinį.

Dominykas Norkūnas – el. gitara
Aurelijus Užameckis – kontrabosas
Arnas Mikalkėnas – mušamieji


Juozas Milašius

Gitaristas, kompozitorius, performansistas, laisvojo džiazo muzikantas, triukšmo estetikos maestro ‒ bekompromisis avangardistas, prisiekęs eksperimentatorius. Milašius taip pat yra bendradarbiavęs gausybėje projektų, bendradarbiavęs su gausybe džiazo ir eksperimentinės muzikos atstovų ‒ Petru Vyšniausku, Vladimiru Čekasinu, Vytautu Labučiu, Vladimiru Tarasovu, Daliumi Naujokaičiu, Arkadijumi Gotesmanu ir kt. Tačiau labiausiai Milašius “suaugo” su gitara, kuria sugeba išgauti neįsivaizduojamą diapazoną garsų.

Workers Orchestra

Tai didelės sudėties ansamblio kuriamas muzikinis reiškinys. Šio reiškinio metu visi muzikantai groja lyg tuo metu būtų svarbiausi grupės nariai, dėl to šis koncertas gali skambėti kaip graži organizuoto chaoso muzika. Koncerto metu galima bus išgirsti elementų tiek iš džiazo, roko, elektroninės muzikos. Galų gale nesvarbu kaip tai pavadinsi. Bus ritmikos, kartais gal bus harmonijos, bus improvizacijos, bei kitų dalykų, kuriuos sunku išgirsti skaitant šį tekstą. Puiki muzika šokiams ir galbūt netik.

Darbininkų sąjungą sudaro:

Arminas Bižys – saksofonas
Kazimieras Jušinskas – saksofonas
Simonas Kaupinis – tūba,
Kristupas Gikas – fleita
Monika Kiknadzė – altas
Valera Kracius – akordeonas
Pranas Kentra – elektrinė gitara
Dominykas Norkūnas – Bosinė gitara
Domantas Razmus – Būgnai
Arnas Mikalkėnas – Perkusija